Sklep sportowy w Football Gate

Darien Sport Shop to jeden z najstarszych sklepów w okolicy, obsługujący Minocqua i okolicę od ponad 35 lat. Jej personel szczyci się rozległą wiedzą o produktach i wyjątkową obsługą klienta. Sklep został pierwotnie otwarty przez Steve’a Zangrilo w 1946 roku i od tego czasu rozwinął się w wielopoziomowy dom towarowy. Pierwotnie sklep z artykułami sportowymi z jednym pokojem, szybko przekształcił się w cel dla lokalnych mieszkańców poszukujących informacji o swojej ulubionej drużynie lub najnowszych gadżetach. Dzięki reputacji jednego z najbardziej kompetentnych sklepów w Northwoods, zakład ten stale się rozwija.

Sklep Sportowy znajdował się w Wiosce Narciarskiej, obok Sklepu z Upominkami. Chociaż pierwotnym celem sklepu była sprzedaż różnego sprzętu sportowego, później został on przebudowany na dedykowany sklep o tematyce sportowej, który sprzedawał różne ubrania sportowe i rekreacyjne. Sklep zawierał również wejście do siedziby głównej PSA, do którego można się dostać schodami z tyłu budynku. Jednak nigdy nie był otwarty dla publiczności.

Sklep sportowy był kiedyś własnością Gary’ego. Książka The Ultimate Official Guide to Club Penguin Volume 1 pokazuje pełnowymiarowy plakat wyspy. Ten plakat przedstawia wyjście z dachu sklepu sportowego, które nigdy nie było pokazywane w innych mediach Club Penguin. Sala sportowa nie została skonstruowana z drzwiami, więc nie można mieć pewności, czy rzeczywiście tam było wyjście . Drzwi w ścianie w pokoju Gary’ego to jedyny sposób, aby dostać się na dach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.